Zaznacz stronę

LOKAL

LOKAL

DWÓCH TAKICH to miejsce w którym nasi Goście mogą czuć się jak u dobrych znajomych. Wyzwaniem było stworzenie lokalu prostego z ciepłym klimatem.

Dziś zapraszamy Was na zdrowe, rozbudzające zmysły jedzenie (w przystępnych cenach) oraz najlepszej jakości wyselekcjonowane, świeżo palone ziarna arabiki z całego świata!

Rozsiądźcie się wygodnie w fotelu, lub na kanapie i spędzajcie czas tak, jak lubicie. My w tym czasie zrealizujemy nasze kulinarne pasje!
Zapraszamy na śniadanie, lunch w tygodniu i niedzielny obiad.

Śniadania

szeroki wybór już od 9 rano

Lunch

to zupa, danie główne I deser już od 19,99
zapraszamy od poniedziałku do piątku od 12:00

Menu

to dania zdrowe, które przyrządzamy sami od podstaw! Zapraszamy na prawdziwe burgery, staropolskie pierogi I inne smaczne kompozycje!

Desery

codziennie serwujemy świeże, domowe wypieki. O jakość ciast I deserów dbamy szczególnie, aby goście odnaleźli te niepowtarzalne smaki tylko w dwóch takich.

Organizacja imprez okolicznościowych

imieniny, urodziny, spotkania rodzinne

Dla biznesu

spotkania biznesowe (przystosujemy naszą salę do twoich potrzeb, dysponujemy ekranem I rzutnikiem)

Planszówki

to nasi goście zainicjowali cykliczne spotkania w dwóch takich na gry planszowe

Zadowolonych gości przybywa, a są nimi nie tylko mieszkańcy Krakowskiego Przedmieścia. Z przyjemnością gościmy studentów pobliskich wydziałów UW i ASP, pracowników okolicznych biurowców, turystów z całego świata, wszystkich mieszkańców Warszawy… Szczególnie pozdrawiamy tych, którzy przyjeżdżają specjalnie do nas z Pragi, Bielan czy Białołęki. Mieliśmy przyjemność gościć wiele osób z pierwszych stron gazet, ludzi polityki, małego i dużego ekranu, dziennikarzy. Wszystkim serwujemy to, co naszym zdaniem najlepsze – wspaniałe jedzenie i doskonale zaparzoną kawę.

To ludzie tworzą miejsce! Do zobaczenia w Dwóch Takich!

© 2018 Dwóch Takich

Dwóch Takich
Krakowskie Przedmieście 11
00-068 Warszawa